تجارت الکترونیک

چرا سایت ساز کاموا را انتخاب کنیم؟

چرا سایت ساز کاموا را انتخاب کنیم؟
نوشته‌ی هادی

سایت ساز ابزاری برای کمک به روند ساخت یک وبسایت است. ابزاری که نه تنها روند طراحی سایت را بهبود می‌بخشد، بلکه نگه‌داری و راه‌اندازی سایت را نیز بسیار ساده می‌کنند.

برای ساخت یک وبسایت، علاوه بر طراحی خود سایت، شما نیاز به یک میزبان (host) و یک دامنه دارید. بعد از اینکه سرور مناسب را پیدا کردید، باید فایل‌های خود را به سرور منتقل کرده و دامنه خود را به آن متصل کنید. روندی که برای همه آسان نیست! یک سایت ساز خوب کل این پروسه را از دید کاربر مخفی کرده و همه آنچه کاربران باید انجام دهند فقط طراحی خود سایت خواهد بود.

کاموا یک سرویس سایت ساز بسیار ساده و سریع در ساخت یک سایت است. طرح‌هایی که با کاموا می‌شود در چند ساعت درست کرد، شاید بدون کاموا روزها وقت ببرد. شما مثل درست کردن یک پازل اجزای مختلف را کنار هم گذاشته و صفحه ها را می‌سازید.

مزیت کاموا نسبت به دیگر سایت ساز ها چیست؟

کار با سایت‌ ساز کاموا بسیار ساده هست و نیازی به بلد بودن هیچ تخصص خاصی ندارید. لازم نیست وردپرس بلد باشید،‌ یا اینکه بدانید FTP چطور کار می‌کند. همچنین، کاموا قدرت زیادی در طراحی و تغییر ظاهر سایت به شما میدهد که در سیستم های مدیریت محتوایی همچون وردپرس یا جوملا وجود ندارد. در این سیستم‌ها شما محدود هستی به قالب های موجود و برای تغییر آن نیاز به تخصص و صرف زمان زیادی هست.

همین حالا شروع کنید! کاموا ۱۴ روز اول رایگان است.

شاید برایتان جالب باشد:  روش ساخت شناسه کاربری و خرید دامنه IR

درباره نویسنده

هادی

۶ دیدگاه

نظر شما چیه؟