در چندماه گذشته تمرکز اصلی تیم فنی کاموا روی فروشگاه ساز کاموا بود و سعی در بهبود تجربه‌ی استفاده از اون داشتیم. اما حالا میتونیم با افتخار بگیم فروشگاه ساز به مرحله‌ی خوبی از پختگی رسیده. این یعنی نوبت به سایت‌ساز کاموا رسیده تا با تغییراتی در اون نشون بدیم٬ کاربران سایت‌ساز رو فراموش نکردیم. با ما همراه باشید تا با آخرین تغییرات سایت‌ساز کاموا آشنا بشید.

مدیریت فایل‌ها

یکی از امکاناتی که درخواست‌های زیادی براش داشتیم٬ آپلود و مدیریت فایل در وبسایت‌ها بود. از این به بعد میتونید فایل و عکس‌هایی که میخواید رو با محدودیت حجم … در وبسایتتون آپلود کنید و با کاربرانتون به اشتراک بگذارید.

مدیریت فایل‌ها و امکانات تازه در سایت‌ساز کاموا

حتما در زمان آپلود به میزان فضای باقی مانده از وبساتتون توجه کنید. اگر هم نیاز به حجم اضافه داشتید میتونید با پکیج‌های جدید سایت‌ساز٬ حجم اضافه خریداری کنید.

قیمت‌ها و پکیج‌های جدید

ما در کنار سایت‌ساز کاموا خدمات دیگری مانند طراحی و ایمیل هم به مشتریانی که مایل بودند٬ ارائه میکردیم. حالا تصمیم گرفتیم این خدمات رو به صورت جداگانه و درکنار هم در یک پکیج ارائه کنیم. اگر به صفحه‌ی قیمت‌های سایت‌ساز کاموا مراجعه کنید متوجه میشید که ویژگی‌ها و امکانات جدید زیادی اضافه شده که خیلی بهتر و مشخص‌تر میتونید سرویسی براساس نیازتون انتخاب کنید.

مدیریت فایل‌ها و امکانات تازه در سایت‌ساز کاموا

از امروز سرویس‌های کاموا به صورت پلن‌های سالیانه و پکیج‌های الحاقی در دسترس خواهند بود. شما میتونید از میان پلن‌های حرفه‌ای و شخصی یکی را انتخاب کنید و در صورت نیاز هرکدام از پکیج‌های طراحی سایت٬ سرویس ایمیل و حجم اضافه رو هم به سرویستون اضافه کنید.

اینها تنها بخشی از ویژگی‌های و تغییرات سایت‌ساز کاموا هستند٬ میتونید با مراجعه به پنل مدیریت سایتتون با تغییرات بزرگ و کوچیک دیگه‌ای که اعمال کردیم هم بیشتر آشنا بشید. در این به‌روزرسانی ما بسیاری از مشکلات و ایرادهای قدیمی رو هم رفع کردیم تا تجربه‌ی سایت‌ساز بهتر و لذت‌بخش‌تر از قبل بشه.

آشنایی بیشتر با امکانات جدید