اخبار کاموا

تخفیف ویژه سایت ساز کاموا تا پایان آبان

نوشته‌ی امیرسینا

امروز یک خبر خیلی خوب برای کاربران سایت ساز کاموا داریم. ماه گذشته تصمیم گرفتیم تا قیمت سایت‌ساز را مقداری افزایش بدیم و از ۲۵۰ هزار تومان به ۳۵۰ هزار تومان تغییر دهیم. اما پیش از اعمال این تغییر تصمیم گرفتیم٬ این شانس را در اختیار کاربرانمان قرار میدهیم که تا پایان آبان ماه با تخفیف ۲۸ درصدی و با قیمت قبلی – ۲۵۰ هزار تومان – امکان خرید و راه اندازی سایت خود را داشته باشند.

اگر با سایت ساز کاموا آشنا نیستید٬‌ به وبسایت ما مراجعه کنید. اما یک معرفی کوتاه:

سایت ساز کاموا یک سیستم تحت وب برای راه اندازی آسان و سریع وبسایت‌های شخصی و شرکتی است. کاموا به این هدف و برای افرادی ساخته شده است که دانش فنی کمی داشته و میخواهند یک وبسایت زیبا با حداقل دانش فنی راه اندازی کنند. با در نظر داشتن این گروه از کاربران سایت ساز کاموا با امکان Drag and Drop و بخش‌های از پیش ساخته و طراحی شده٬ بهترین راه حل برای حل مشکل راه اندازی سایت‌های شرکتی و شخصی است.

ورود به سایت‌ساز

توجه داشته باشید این پیشنهاد تنها تا پایان آبان ماه ارزش دارد و پس از آن سایت ساز کاموا تنها با قیمت‌های جدید در دسترس خواهد بود.

 

شاید برایتان جالب باشد:  پی‌پینگ به درگاه‌های بانکی فروشگاه ساز کاموا اضافه شد

درباره نویسنده

امیرسینا

امیرسینا هستم٬ مدیر بخش بازاریابی کاموا. علاقه زیادی به کتاب چه مربوط به حوزه‌ی کاری و چه غیر مرتبط دارم. برای تمرکز در زمان کار هم فقط باید هدست تو گوشم باشه اگر نه خیلی سریع حواسم پرت میشه. بلاگ‌نویسی یکی از علایق قدیمی من هست و زمانی که دارم پست مینویسم انگار دارم بخشی از خودمو منتقل میکنم برای همین پست ها و مفید بودنشون برام خیلی مهمه.

۴ دیدگاه

نظر شما چیه؟