بدون شک تعطیلات نوروز، زمان بسیار مناسبی برای انجام کارهایی است که شاید در طول سال وقت و تمرکز لازم برای انجام اون رو نداشته باشیم. شاید وضعیت نابسامان بازار شما رو هم به این فکر فرو برده باشه که با ورود به حوزه کسب و کارهای اینترنتی وضعیت فروش خودتون رو دگرگون کنید. یا اینکه با راه اندازی یک وبسایت، اعتبار و شهرت نام تجاریتون رو افزایش بدید. اگر شما هم برای سال جدید برنامه‌های زیادی دارید با ما همراه باشید.

ما در کاموا هر سال برای خودمون اهداف جدید تعیین میکنیم٬ بعضی از این اهداف کاملا شخصی هستند و بعضی اهدافی هستند که به ما کمک میکنند تیم بهتر و در نتیجه کسب و کار بهتری داشته باشیم. در سال جدید یکی از اصلی ترین برنامه های ما بهبود کارکرد سایت ساز و بهبود امکانات فروشگاه ساز کامواست. سالی که در پیش روست٬ سالی کاملا متفاوت برای ما خواهد بود و شمارو دعوت میکنیم در این مسیر با ما همراه باشید.

به همین دلیل میخوام بهتون اطلاع بدم که قصد داریم پیشاپیش یه عیدی خیلی خوب هم به همه‌ی کاربران کاموا بدیم. عیدی‌ای که میتونه باعث بشه هر چه سریع تر تصمیمتون رو برای متحول کردن فضای کسب و کارتون بگیرید. در ادامه می تونید مقدار این تخفیف‌ها رو روی هر کدوم از پلن‌ها مشاهده کنید

سایت‌ساز کاموا

پلن شماره یک سایت ساز را با تخفیف ۱۰ درصدی با هزینه‌ی ۳۱۵ هزار تومان خریداری کنید.

پلن شماره دو سایت ساز را با تخفیف ۲۰ درصدی با هزینه‌ی ۴۴۰ هزار تومان میتوانید بخرید.

خرید با تخفیف

فروشگاه‌ساز کاموا

در فروشگاه ساز کاموا برای پلن‌های دوم و سوم تخفیف‌های جداگانه‌ای در نظر گرفته ایم که به ترتیب:

۱۵ درصد تخفیف پلن دوم: ۲۳۸ هزار تومان سالانه

۳۰ درصد تخفیف پلن سوم:‌ ۵۹۵ هزار تومان سالانه

قیمت‌های جدید

نکته مهم در مورد این تخفیف ها اینه که شما فقط تا ۱۴ روز اول این ماه فرصت دارید از این تخفیف ها استفاده کنید و برای ۱۴ روز دوم درصد تخفیف ها کمتر می شه، پس فرصت رو از دست ندید و یکی از پلن ها رو انتخاب کنید و همین حالا خرید رو انجام بدید.

به‌روزرسانی: به دلیل درخواست‌های زیادی که از طرف کاربران دریافت کردیم و استقبال خوبی که از این جشنواره شد٬ تخفیف‌ها تا پایان اسفندماه تمدید شده و قابل استفاده هستند.